Crystal Bohemia souprava na whisky Torneo (1+6)

Kód: 299
ZdarmaZdarma
Torneo whisky set veu
1 899 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystal Bohemia souprava na whisky Torneo (6+1)

Minimalistický design s kouskem rebelství, přesně to nabízí souprava na whisky Torneo. Jednoduchý vzhled pohladí po duši, vyřezaný vzor tomu dodá ten pravý pocit vzrušení. Torneo už jen čeká na vaši oblíbenou whisky.

Získejte moc, kterou nebudete chtít opustit

Vyřezávaný vzor u whisky setu Torneo umožňuje lépe uchytit karafu i skleničku. Budete ji mít skutečně ve své moci. S takovým pocitem si ještě více vychutnáte svou whisky. A rádi se k danému pocitu budete vracet. Slavit se přece má každý den.

Český křišťál v sobě ukrývá mnohé

Chcete odhalit tajemství úspěchu českého křišťálu? Je za ním dlouholetá tradice, dřina českých sklářů a zdokonalování výroby. Set na whisky Torneo se vyrábí z 24% olovnatého křišťálového skla, který svými vlastnostmi umožňuje dosáhnout složitějších detailů. A lze do něj ručně brousit.

Kupte si whisky set Torneo ještě dnes a nejlevněji na trhu

Zalíbila se vám souprava na whisky Torneo od Crystal Bohemia? Chcete ji mít za nejnižší cenu a zítra doma? Pak objednejte ještě dnes do 12:00 a vytvořte si u nás registraci. Získáte tím 5% slevu na veškerý sortiment. A zítra se ve vás probudí spící rebel.

Crystal Bohemia patří mezi přední výrobce křišťálu

 

Poděbradské sklárny Crystal Bohemia jsou nositelem bohaté tradice českého broušeného křišťálu. V České republice zaujímají prvenství v oblasti objemu výroby olovnatého křišťálového skla. Zároveň patří i mezi přední světové výrobce. Hned 90 % výroby se zaměřuje na zahraniční trhy, což potvrzuje vysoké postavení Crystal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: