Crystal Bohemia křišťálový whisky set Imperial (1+6)

Kód: 293
1 999 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystal Bohemia souprava na whisky Imperial (6+1)

 Elegantní styl spojený s tradicí dodává vážnost všem příležitostem, při kterých využijete soupravu na whisky Imperial. Na první pohled se pozná rukopis českého předního výrobce olovnatého křišťálového skla. Whisky set Imperial se ve vaší sbírce bude mimořádně vyjímat.

 I obyčejné může být neobyčejné

 Souprava na whisky Imperial obsahuje skleničku s poměrně nenápadným designem, který však spojuje obyčejnost s vytříbeným vkusem. Karafa svými pravidelnými liniemi a přesným vzorem naznačuje, že její majitel má rád ve všem pořádek. A proto si každý večer rád dá skleničku dobré whisky.

 Český křišťál je ve světě žádoucí

 Skláři z poděbradské sklárny Crystal Bohemia při výrobě whisky setu Imperial použili 24% olovnatý křišťál. Ten jim umožnil vypracovat pravidelné a přitom zajímavé tvary. Kupte si český křišťál, který nám ve světě dělá dobré jméno.

 Nejlevněji a již zítra? Jedině na Dekorant.cz

 Soupravu na whisky Imperial od Crystal Bohemia můžete mít od nás za nejlevnější cenu na trhu. Co je zapotřebí? Pouze se u nás zaregistrovat, čímž získáte 5% věrnostní bonus na veškerý sortiment. 

 

Crystal Bohemia patří mezi přední výrobce křišťálu

 Poděbradské sklárny Crystal Bohemia jsou nositelem bohaté tradice českého broušeného křišťálu. V České republice zaujímají prvenství v oblasti objemu výroby olovnatého křišťálového skla. Zároveň patří i mezi přední světové výrobce. Hned 90 % výroby se zaměřuje na zahraniční trhy, což potvrzuje vysoké postavení Crystal Bohemia ve světě. Při výrobě pak sklárny pamatují na tři důležité body - užitek, krásu a styl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: