Bohemia Jihlava whisky set Rocky 1+6

Kód: 275
Tip
1 999 Kč
Skladem

sklarny + dorucčení 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava whisky set Rocky (6+1)

Jméno, které budí respekt, skloňuje se ve všech pádech a má nadčasový význam. Stejně jako se Rocky rval o titul šampiona, dává i whisky set Rocky jasně najevo, že se s ním musí počítat. A to za každou cenu.

S whisky setem Rocky si čeští skláři vyhráli

Kolekce Rocky má odvozený název od robustního a majestátního pohoří Skalistých hor (Rocky Mountains). Skláři z Bohemia Jihlava se při výrobě zaměřili na design znázorňující sílu a pevnost, jakou má skála. Proto jedinečný vzhled whisky setu Rocky tvoří ručně broušené tvary připomínající skály jednotlivě pokládané na sebe.

Český křišťál se lidem zarývá do paměti

Whisky set Rocky se vyrábí z 24% olovnatého křišťálového skla, který svými vlastnostmi umožňuje tvořit nezaměnitelné tvary a křivky. Perfektně se dá pracovat s detaily, proto je set pečlivě vybroušen k dokonalosti. Takový design si zapamatuje každý.

I vy můžete mít svého Rockyho

Chcete mít doma svého Rockyho? Pak máte nyní neopakovatelnou příležitost. Svůj whisky set Rocky můžete získat i s 5% slevou, stačí se u nás zaregistrovat. Získáte tím věrnostní bonus na veškerý sortiment. A objednávejte co nejrychleji, ať máte svého Rockyho doma již zítra.

 

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Karafa a sklenice jsou baleny zvlášť do dárkových baleních bílé barvy s logem výrobce.

Whisky souprava obsahuje:

  • 1× karafa
  • 6× whisky sklenice

Doplňkové parametry

Kategorie: SOUPRAVY NA WHISKY
Obsah karafy: 850 ML
Obsah sklenice: 310 ML
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Ryby Dynamit 6.7.2018 13:25
Dále je možno používat Dynamite primo s živou návnadou. Otevřete lahvičku, ponořte návnadu na 20 sekund a zavěste ji na háček. Dynamite effect používají profesionálové. Profesionální rybáře Rybářské farmy Vědci biologové pro sledování chování ryb. Dynamite funguje vždy a všude. Jakékoliv vodní nádrže: jezera, řeky, moře, oceány, sladkovodní, slané Jakékoliv druhy ryb: říční, mořské, nedravé, dravé Kdykoliv během dne: v noci, brzy ráno, odpoledne, večer V každém ročním období: léto, podzim, zima a jaro. www.rybydynamit.com První je běžný splávek s dutou anténkou a drátěnou nožičkou. Tento splávek používám, pokud nejsou podmínky ideální. V ideálních podmínkách používám splávek ve tvaru propisky, který byl pro mě vyroben na míru. Má také nožičku z drátu, ale tentokrát s anténkou z rákosu.
Odpovědět