Bohemia Jihlava whisky set Glacier 1+6

Kód: 269
Tip
1 999 Kč
Skladem

sklarny + dorucčení 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava whisky set Glacier (6+1)

Design ledového ostří, objemnější skleničky a skvostná karafa k tomu. To je whisky set Glacier, který pochází přímo z ledového paláce sklárny Bohemia Jihlava. U nás jej získáte nejlevněji na trhu.

Nebudete chtít od něj odtrhnout oči

Vzhled je plný složitých detailů a komplexní elegance. Na whisky setu Glacier doslova necháte oči. Každý milimetr je naprosto jedinečný. Až si do karafy a skleničky nalijete svou oblíbenou whisky, bude vás její barva lákat na tisíce způsobů.

Zanechá ve vás mrazivý dojem

Whisky set Glacier vyrábí skláři z Bohemia Jihlava pomocí 24% olovnatého křišťálového skla. Umožňuje jim si se skleněným produktem doslova hrát. Čeho všeho se dá při správném postupu dosáhnout nám perfektně dokazuje whisky set Glacier. Z těch detailů až mrazí v zádech.

Objednejte co nejdříve a již zítra se kochejte tou nádherou

Whisky set Glacier můžete mít za nejnižší cenu na trhu. Zaregistrujte se u nás a získejte tak 5% věrnostní bonus na všechny námi nabízené produkty. A pokud budete dostatečně rychlí při objednávání, obdržíte whisky set Glacier již zítra.

 

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Karafa a sklenice jsou baleny zvlášť do dárkových baleních bílé barvy s logem výrobce.

Whisky souprava obsahuje:

  • 1× karafa
  • 6× whisky sklenice

Doplňkové parametry

Kategorie: SOUPRAVY NA WHISKY
Obsah karafy: 900 ML
Obsah sklenice: 350 ML

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: