Bohemia Jihlava Sklenice na whisky Crack 310 ML 6 KS

Kód: 218
999 Kč
Skladem

sklarny + dorucčení 2

Sklenice prodáváme pouze po celých baleních, které obsahují 6 KS. Uvedená cena je tedy za celé balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava sklenice na whisky Crack 310 ML

Smyslná linie hran a linek připomínající rozbité sklo vás nenechá ledově klidnými. Při každém uchopení skleničky, kdy bude vaše dlaň snímat veškeré detaily českého křišťálu, se vaše tělo připraví na chuť vaší oblíbené whisky.

Sklenice Crack cílí na detaily vystupujících hran

Sklenice Crack dokonale prezentuje přednosti 24% olovnatého křišťálového skla. Díky jeho vlastnostem se vytvořil design, který kombinuje klasické křivky zeštíhlujícího těla od hrdla a hranolovité dno s vystupujícími hrany. Při výrobě sklenic Crack byly detaily rozhodujícím faktorem.

Chuťové pohárky nastartujete i svým zrakem

Po nalití whisky do skleničky či karafy  se jejich spodní část stane ohňostrojem pro váš zrak. Uvidíte barvu whisky ve více odstínech, z několika úhlů a s různými lomy světla. Vaše chuťové pohárky se navnadí na tu pravou chuť whisky.

Vychutnejte si svou whisky již zítra

Chcete získat Bohemia Jihlava whisky set Crack nejlevněji na českém trhu? Pak se u nás zaregistruje a získejte 5% slevu na veškerý sortiment. Pokud budete při objednávání dostatečně rychlí, můžete mít whisky set Crack doma již zítra. Dejte si skleničku i za nás.

 

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Obsah sklenice: 310 ML

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: