Doprava

Objednávky vytvořené do 13:00h expedujeme ještě tentýž den.

přepravci_nove

 

Zásilkovna.cz

Pokud nechcete anebo nemůžete doma čekat na to, až vám kurýr zásilku přiveze, doporučujeme využít služby Zásilkovny. Vyberte si odběrné místo poblíž vaší adresy a zajděte si pro balíček až se vám to bude hodit. Čekat tam na vás bude 7 dní. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS. Přehled výdejních míst si prohlédněte zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky

GLS

Chcete doručit zásilku až domů? V tom případě, využijte kurýrní službu GLS. Zásilky jsou standardně doručovány do 24h od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr nezastihne, můžete si následně doručení upravit dle vašich časových možností na jiný den. Stav vaší zásilky můžete sledovat pomocí sledovacího čísla, které obdržíte emailem či SMS.

Česká pošta

Česká pošta nabízí kombinované řešení. Zásilka je standardně doručována na vaši adresu do 24h od expedice z našeho skladu. Pokud vás pošťák nezastihne, budete mít zásilku uloženou na nejbližší poště od vašeho bydliště. O doručení zásilky budete předem informování prostřednictvím emailu či SMS.

Osobní odběr

Objednávku si můžete vyzvednout osobně na adrese naší provozovny Ve žlíbku 1800/77, Praha 9 - Horní Počernice 193 00, a to každý všední den mezi 9:00 a 16:00. Prosíme vyčkejte na email s potvrzením, že vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.