Doprava

Vyberte si způsob doručení, který vám nejvíce vyhovuje.

 

přeprava_tabulka

 

Doručení na adresu – Levně

Stačí vám doručení objednávky do 2-3 dnů? Pak je tato metoda pro vás ideální. Vaší zásilku předáme společnosti Zásilkovna.cz, která se postará o doručení na vaší adresu.

 

Doručení na adresu – Rychle

Nakupujete na poslední chvíli, nebo chcete mít zakoupený produkt co nejdříve doma? Vyberte si metodu rychlého doručení. Vaši zásilku předáme kurýrovy DPD.cz a ten vám jí přiveze již druhý den. POZOR – doručení do druhého dne platí pouze pro objednávky vytvořené do 14:00h.

 

Zásilkovna.cz – osobní odběr ve vašem okolí

Pokud nechcete anebo nemůžete doma čekat na to, až vám kurýr zásilku přiveze, doporučujeme využít služby Zásilkovny. Vyberte si odběrné místo poblíž vaší adresy a zajděte si pro balíček, až se vám to bude hodit. Čekat tam na vás bude 7 dní. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS. Přehled výdejních míst si mžete prohlédnout zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky .

 

Dekorant.cz – osobní odběr Praha 4

Objednávku si můžete vyzvednout přímo u našeho skladu a to již do 30 min od objednání. Jakmile bude zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte informační SMS a email. Dříve není možné zásilku vydat.

Pozn.: Nejedná se o prodejnu, ale pouze o výdejní místo. Více informací naleznete zde: https://www.dekorant.cz/osobni-odber/