Bohemia Jihlava Karafa na whisky Glacier

Kód: 221
Tip
1 199 Kč
Skladem

sklarny + dorucčení 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava karafa na whisky Glacier

Nebudete chtít od ní odtrhnout oči

Vzhled je plný složitých detailů a komplexní elegance. Každý milimetr je naprosto jedinečný. Až si do karafy a skleničky nalijete svou oblíbenou whisky, bude vás její barva lákat na tisíce způsobů.

Zanechá ve vás mrazivý dojem

Kraffu Glacier vyrábí skláři z Bohemia Jihlava pomocí 24% olovnatého křišťálového skla. Umožňuje jim si se skleněným produktem doslova hrát. Čeho všeho se dá při správném postupu dosáhnout nám perfektně dokazuje karafa Glacier. Z těch detailů až mrazí v zádech.

Objednejte co nejdříve a již zítra se kochejte tou nádherou

Karafu Glacier můžete mít za nejnižší cenu na trhu. Zaregistrujte se u nás a získejte tak 5% věrnostní bonus na všechny námi nabízené produkty. A pokud budete dostatečně rychlí při objednávání, obdržíte whisky set Glacier již zítra.

 

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karafy na whisky
Obsah karafy: 900 ML
Obsah sklenice: 350 ML

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: