Rückle Crystal karafa na whisky Sunshine 750 ML

Akce
4 hodnocení
1 499 Kč –34 %
Sunshine karafa na whisky Ruckle
1 499 Kč –34 % 990 Kč / ks 818,18 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.8.2019

Rückl Crystal souprava na whisky Sunshine je určena skutečným milovníkům a nadšencům výtečné whisky. Kombinuje v sobě eleganci, luxus a vznešenost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

České ručičky vytváří luxusní provedení

Nižborští skláři vyrobili whisky kolekci Sunshine při příležitosti oslav 111 let od založení nižborské sklárny. Vložili do ní svou sklářskou obratnost, kreativitu a hluboký vztah k tradicím sklárny. Výsledkem je whisky souprava, která již na první pohled zaujme svým luxusním provedením.

 

Whisky souprava Sunshine z českého křišťálu

Ručně vyráběný whisky set Sunshine z českého 24% olovnatého křišťálu je doplněn zlaceným dekorem, který mu dodává na půvabu. Kolekce Sunshine neskrývá svou eleganci, ale září jako filmová hvězda. Není divu, že se český křišťál od Rückl Crystal vyváží do celého světa.

 

Rückl Crystal má více než 300letou tradici

Sebastian Rückl byl významný sklář. Informace o jeho práci sklepmistra na huti Zlatá studna sahají až do roku 1704. Právě on započal více než třísetletou tradici rodové sklářské dynastie. Rücklové pocházejí z území dnešního Švýcarska, odkud se dostali přes Itálii a Bavorsko až do českých zemí, a to na přelomu 17. a 18. století.

V roce 1903 byla vystavěna sklárna v Nižboru u Berouna, odkud se dodnes české sklo z 24% olovnatého křišťálu vyváží do celého světa. O vysokou úroveň tradiční ruční výroby českého skla mají zájem země jako USA, Japonsko, Singapur, Rusko či Země Blízkého a Středního Východu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: