Bohemia Crystal křištálová karafa na lihoviny Patricien 500 ML

Novinka
5 hodnocení
990 Kč / ks 818,18 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Křišťálovou karafu Patricien mohou využít dámy na koňak, pánové zase na whisky. Spojuje v sobě nádech historie i moderní doby. Ona totiž nestárne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystal Bohemia křišťálová karafa na lihoviny Patricien

Křišťálovou karafu Patricien mohou využít dámy na koňak, pánové zase na whisky. Hodí se pro každou lihovinu i příležitost, kvůli které se z ní bude nalévat lahodný mok. Perfektně pasuje ke starobylému nábytku, i k modernímu zařízení bytu. S karafou Patricien jednoduše nesáhnete vedle.

 

Nenápadná a přitom elegantní

Karafa Patricien je dáma, jak se patří. Má elegantní nevyzývavý vzhled, který zaujme zvláštním ornamentem. Doslova vás uhrane. Možná vám i připomene nějaké historické dílo. Spojuje v sobě nádech historie i moderní doby. Proto je tak jedinečná. Ona totiž nestárne.

 

Dáma vyšlechtěná v Poděbradech

Patricien pochází z české sklárny Crystal Bohemia sídlící v Poděbradech. Skláři u ní vsadili na 24% olovnatý křišťál, který jim umožnil vytvarovat krásku, po které touží po celém světě. Výsadou českého křišťálu totiž je, že se vyváží do celého světa. A vy přitom můžete mít karafu na lihoviny Patricien doma během několika hodin.

 

Nejlevněji na Dekorant.cz

Chcete mít křišťálovou dámu Patricien již zítra doma za nejlevnější cenu na trhu? Přihlašte se u nás k odběru Newsletteru a získejte tím 100Kč slevu na všechen sortiment. Objednávku proveďte do dnešních 12:00 a již zítra nalévejte svou oblíbenou lihovinu z této karafy

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ KARAFY NA WHISKY A RUM
Hmotnost: 1.9 kg
Objem: 500 ml
Průměr v nejšírším bodě: 16 cm
Materiál: olovnaté křišťálové sklo