Naše tipy dárky

Objevte kouzlo personalizovaných dárků

V dnešní uspěchané době se často chytíme do pasti nudných darů, kde rychle koupíme něco bezduchého jen proto, abychom splnili povinnost. Ale co kdybychom se zastavili a věnovali chvíli přemýšlení? Rozhodněte se odolat nudě a darujte radost s něčím, co má skutečnou hodnotu. V naší nabídce personalizovaných dárku najdete pivní půllitry, sklenice na všechny druhy nápojů, karafy, mísy, vázy a další skleněné dárky.

Snímek obrazovky 2023-11-11 195055

 

Záliby a koníčky

Naše nabídka je bohatá a zahrnuje stovky motivů pro každou příležitost. Máme pivní půllitry pro vášnivé rybáře, fotbalové nadšence, milovníky psů, cyklisty a mnoho dalších. Vyberte si i vy sklenici, která vás osloví a připomene radostný okamžik. Prohlédněte si všechny naše dárky podle zájmů a koníčků.

 

Rodina a přátelé

Dárky pro rodinu a přátele jsou dalším z neodolatelných lákadel naší nabídky. Vygravírujeme vám jména, citáty nebo vlastní vzkazy, abychom vytvořili produkt, který bude jedinečným darem pro ty nejdražší. Vtipné personalizované dárky pak přinášejí úsměv na tváři každému, kdo má rád trochu humoru v každodenním životě.

 

Pro milovníky dobrého pití

Pro milovníky kvalitního pití nabízíme široký výběr dárků. Pro whiskaře provedeme gravírování monogramu do elegantní křišťálové karafy s whiskovkami. Vinaře potěšíme vínovými sklenicemi, na nichž se nacházejí vtipné citáty, a pro pivaře máme v nabídce originální půllitry s humornými motiv

 

Povolání 

Nesmíme zapomenout ani na personalizované dárky podle povolání, které jsou skvělým způsobem, jak obdarovat své kolegy v práci.

Myslíme i na další příležitosti - od konce školního roku a maturitních skleniček po promoce, Vánoce, Den otců, matek, Valentýna a mnoho dalších. Věříme, že naše personalizované dárky osloví srdce obdarovaných a také uchovají trvalou hodnotu.

 

Všechny naše personalizované dárky si prohlédnete zde.